Pablo "Barbie" Tybori, nagrał piosenkę dla ukochanej MoniPablo Tybori, czyli Paweł Tyburski, znany szerszej publiczności z programu Love Island - Wyspa Miłości, walk MMA, a od niedawna również z prowadzonego wspólnie z bratem Piotrkiem kanału YouTube, wydał właśnie swój debiutancki singiel - Kwiat Pustyni. Utwór jest prezentem dla ukochanej Moniki Kozakiewicz, znanej jako Moniakej. Para poznała się we wspomnianym wcześniej show Polsatu —  Love Island i od tamtej pory konsekwentnie udowadnia swoim fanom i obserwatorom, że łączy ich szczere uczucie. Jako jedyna para z show są w związku do dziś.
Czasem nie dostrzegamy i nie doceniamy tego co mamy na wyciągnięcie ręki, aż do momentu, w którym możemy wszystko stracić. Okazywanie uczuć nie było dla mnie nigdy łatwe -. Mówi o sobie Paweł - Pobyt w domu dziecka odcisnął na mnie swoje piętno. Naznaczony przeszłością z zasady trzymałem dystans. Okazywanie uczuć było dla mnie oznaką słabości, a pojęcie poważnego związku takim trochę science fiction, ale Monia była cierpliwą nauczycielką i nauczyła mnie, czym jest miłość. To dzięki niej  nie boję się dzisiaj mówić głośno o tym co czuję, bez wstydu, nie dbając o to co pomyślą inni. Dla niej chcę być lepszym człowiekiem. Nie chcę dłużej ganiać za niczym i szukać wrażeń, chcę kochać i być kochanym. To moja przygoda na resztę życia i o tym właśnie opowiada Kwiat Pustyni"

Producentem utworu jest Mike Johnson, a autorką tekstu Beata Ejzenhart.
Kwiat Pustyni jest pierwszym solowym utworem Pawła, ale Bracia Tybori mają już na koncie dwa wspólne single: Asyria i Yin Yang.


 

Opublikowano: 12/01/2021

przez: Grzegorz Adamczewski

0 komentarzy KOMENTARZE

DODAJ KOMENTARZNEWSY