„Nie obowiązuje nas myślenie przemysłowe”"Pełnia" to tytułowy, trzeci singiel zwiastujący debiut producencki Amatowskiego.

W kawałku nawiązującym do polskiego dramatu psychologicznego o tym samym tytule producenta wspierają Proceente i Mały Esz. Teledysk dostępny na kanale AlohaEnt został zrealizowany przez ekipę Dobrekino Studio w miejscowości Koluszki w czerwcu 2022.

 Amatowsky ft. Proceente, Mały Esz - Pełnia:

https://youtu.be/kfLNntzdQ1U

Album "Pełnia" nawiązuje do polskiego dramatu psychologicznego z 1979 roku w reżyserii Andrzeja Kondratiuka o tym samym tytule. Do niewielkiej, podwarszawskiej wsi Łacha, położonej u ujścia Narwi do Zalewu Zegrzyńskiego,

przyjeżdża robiący w stolicy karierę 48-letni architekt, Wojtek (w tej roli znakomity Tomasz Zaliwski).

Pan Wojtek ma dość wielkomiejskiego pędu i gwaru. Twierdzi, że "odbiera sobie zaległe urlopy”, czuje potrzebę przewartościowań, refleksji, dokonania swoistego bilansu życia. Bohater zbliża się z mieszkańcami wsi, starając się poznać ich sposób myślenia i działania. Żyje zgodnie z biologicznym rytmem przyrody, łowi w rozlewisku rzeki.

Projekt "Pełnia" otulony dialogami z filmu oddaje jego nostalgię i osobliwość. Główne jego elementy stanowią inspiracja jazzem oraz syntetycznym brzmieniem.

Preorder albumu ukaże się we współpracy z wytwórnią HipHopHeadz.

Premiera pierwszego w dyskografii producenckiego albumu jest planowana na jesień 2022 roku.

Poprzednie dwa single "Podróż" z udziałem Ryfy Ri & Very Icon oraz "Tak się leci" z gościnną zwrotką Skorupa i skreczami DJ HWR\'a spotkały się z ciepłym przyjęciem.

Poniżej prezentujemy również pierwszy singiel "Podróż" zobrazowany klipem zrealizowanym podczas obozu tanecznego Double Camp w 2020 roku.

https://www.youtube.com/watch?v=oTAGNe3jxe4Opublikowano: 02/09/2022

przez: Grzegorz Adamczewski

0 komentarzy KOMENTARZE

DODAJ KOMENTARZNEWSY