Gromee nagrał utwór dla lekarzy walczących z koronawirusemKrakowski DJ i producent Gromee, reprezentant Polski na 63. Konkursie Piosenki Eurowizji 2018, zaprezentował swój najnowszy utwór. „Hope (Glory to the Heroes)” powstał w okresie pandemii koronawirusa na świecie i jest poświęcony największym bohaterom tego smutnego czasu - pracownikom służby zdrowia.

Nowe nagranie Gromee dedykował lekarzom, ratownikom i pielęgniarkom, którzy z narażeniem życia ratują nas wszystkich w czasie epidemii. O tym, jak powstał „Hope (Glory to the Heroes)” artysta napisał na swoim profilu na Facebooku:

Kochani, od tygodni wszyscy spędzamy czas podobnie, w domach, z bliskimi. To dla nas wszystkich trudny czas. Wiele nerwów, wiele stresów i ograniczeń. Ten okres jest dla nas także sprawdzianem z naszej odpowiedzialności, odpowiedzialności za bliskich, za nas samych ale i za społeczeństwo. Nasza walka to najczęściej pozostanie w domach. Jednak są ludzie, którzy zostawiają bliskich, zostawiają swoje cztery ściany i wychodzą walczyć dla nas. Są to lekarze, ratownicy medyczni, pielęgniarki i cała służba zdrowia. To Oni na pierwszej linii frontu walczą z wirusem. Walczą! Jestem tego pewny! To niesamowite. Nie mogłem być obojętny na to, siedząc w domu, siedząc w studiu… Właśnie z tego powodu razem z moim serdecznym kolegą, pianistą, kompozytorem Marcinem Nierubcem napisaliśmy utwór dla lekarzy, ratowników, pielęgniarek i wszystkich służb medycznych.
 


Część zysków Gromee przeznaczy na walkę z koronawirusem w swoim rodzinnym mieście Krakowie.

Utworu można już posłuchać w serwisach cyfrowych: http://www.soundline.biz/GromeeHopeGloryToTheHeroes


 
 
 

Opublikowano: 15/04/2020

przez: Redakcja

0 komentarzy KOMENTARZE

DODAJ KOMENTARZNEWSY